Kompas Concierge

KOMPAS Concierge je neuvěřitelná služba. Naši experti se o Vás postarají od začátku až do konce. Se zaujetím a vášní pro Vás vyberou nejlepší místa a nejluxusnější hotely přesně dle Vašich požadavků a představ. Ať už budete potřebovat zajistit hotel, stůl v restauraci, helikoptéru, jachtu, privátního kuchaře nebo soukromé letadlo, jste na správné adrese.

O nás

KOMPAS TURIZM GROUP je silný a respektovaný světový tour operátor, který od hotelových řetězců dostává jen ty nejlepší služby. Máme více než 65 let zkušeností s vytvářením neuvěřitelných zážitků. Zajišťujeme exkluzivní služby pro klienty lidí ze všech koutů světa. Naše bezkonkurenčně personalizované služby, diskrétnost, rezervace hotelů, letů i autentických zážitků a služeb jsou zárukou, že prožijete jedinečnou dovolenou.

Naši společnost jsme založili v roce 1951 v Ljubljani a od té doby jsme se stali globálním hráčem na poli cestovního ruchu. Se zázemím 16 společností, 17 poboček, 4 zastupitelských kanceláří a 2 licenčních společností ve 12 evropských zemích, USA, Kanadě a Austrálii pro Vás dokážeme zajistit prvotřídní dovolenou nejen na Jadranu, ale kdekoliv na zeměkouli.

Naše destinace

Destination

Amerika starého kontinentu

Slovinsko je pohádková země. Má neuvěřitelně nádhernou přírodu, vysoké hory, hluboké kaňony, husté lesy, překrásná jezera. Ale díky termální vodě také luxusní Spa resorty. Slovinská golfová hřiště se řadí mezi TOP v Evropě. Je to zkrátka ideální místo pro nezapomenutelné zážitky.

Destination

Nejkrásnější moře Evropy

Procestujete celý svět a stejně se vrátíte na chorvatský Jadran. Chorvatsko bývá v médiích prezentováno jako destinace pro masovou turistiku, ale stále zde existují "tajná" místa, která si pro svou dovolenou vybírají největší světové celebrity. Třeba Steven Spielberg, Tom Cruise, nebo princ Charles. Se službou KOMPAS Concierge se tato místa stanou dostupná i pro Vás.

Destination

Perla přírody

Černá Hora (Montenegro) udivuje nejen svými nádhernými přírodními plážemi, ale především okouzlující přírodou. Kotvit s jachtou v Boce Kotorské a kochat se pohledem na středověké hradby Kotoru, pozorovat kormorány na čarokrásném jezeře Skadar, zavítat na skalní klášter Ostrog, nebo sjet na raftu řeku Tara. To jsou fascinující zážitky, které jinde nezažijete.

Destination

Všechno, co si budete přát

Italská gastronomie patří k nejvyhlášenějším a nejlepším na světě. Udělejte si romantický výlet třeba do Benátek. Stěží budete hledat romantičtější místo pro večeři ve dvou.