Dovolená na palubě. Na vlnách luxusu.

Accommodadtion

I.D.Riva

Detailní informace

Vydejte se na moře se zkušeným lodním kapitánem Ivicou, který se plavil po všech sedmi mořích, a jeho syny Jerkou a Ivanem, jako za starých dobrých časů. Výletní loď Jerkič a zejména značka ID Riva je na Jadranu velkým fenoménem.

Charakteristika

Výletní loď Jerkič je jadranská klasika. Loď má na délku 25 metrů a má celkem dvě paluby.

-

Ubytování

Výletní loď Jerkič nabízí ubytování převážně v dvoulůžkových klimatizovaných kajutách obložených přírodním dřevem s vlastní koupelnou. .

-

Vybavení

Výletní loď Jerkič má kromě kajut ještě otevřený salón na zádi a terasu pro slunění o ploše 70 metrů čtvrečních s lehátky.

-

Trasy

Výletní loď Jerkič vyráží na své plavby z historického rybářského městečka Trogir. Odtud jsou k dosahu všechna nejmalebnější místa Jadranu. Nejčastějším cílem cest je město Dubrovník zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. My doporučujeme spíše plavbu s označením T1, která vede po nejkrásnějších jadranských ostrovech.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

Další možnosti

Lodě kategorie Supreme

Lodě kategorie Superior

Lodě Comfort

Mohlo by vás také zajímat