Wellness

Accommodadtion

Hotel Aurora

Detailní informace

Objevte tajemství domácích kosmetických krémů, peelingů a aromatických olejových směsí, které jsou po celé generace ukryté na ostrově Lošijn a používají se ve speciálně navržených procedurách v lázních hotelu Aurora.

Lokalita

Hotel Aurora se nachází přímo na břehu moře v zátoce Sunčana Uvala na ostrově Lošijn v Chorvatsku. Od městečka Mali Lošinj je vzdálena 20 minut pěší chůzí a ve vzdálenosti 15 kilometrů od hotelu je letiště Lošijn.

-

Ubytování

Hotel Aurora nabízí 3 kategorie ubytování. Dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje a velké suity s výhledem na jezero. Prostorné pokoje většinou využívají místní přírodní materiály a mohou se pochlubit moderním interiérovým designem.

-

Vybavení

Hotel Aurora má skvělé wellness a lázeňské centrum s venkovním i krytým vyhřívaným bazénem s mořskou vodou a kosmetickým salonem. Lázně zaujímají plochu 1500 m2 a jsou rozděleny do SPA oblasti s 9 terapeutickými místnostmi parní kázní, saunou, hydromasážní bazény a plně vybavenou posilovnu. Dále v hotelu najdete fitness centrum a restauraci, kde své umění předvádějí kuchaři v živých kuchařských show.

-

Okolí

Vydejte se na na krásné malé pláže na opuštěných částech ostrova. Jsou kouzelné.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Wellness hotel Sotelia

Podčertek

Melia Coral

Umag

Mohlo by vás také zajímat