Selfness

Accommodadtion

Wellness hotel Sotelia

Detailní informace

Odjeďte s kamarádkami na pár dní z města. Nechte obklopit přírodou a vyčistěte si hlavu. Wellness hotel Sotelia je pro to jako stvořený. Jeho poloha, různorodá struktura, zelené střechy a velké světlé plochy ve vás vyvolají pocit harmonického vnitřního klidu. A když projdete podzemní chodbou do světa bazénu a saun ve Wellness centru Orhidelia, které je pýchou hotelu, budete se cítit jako v ráji.

Lokalita

Hotel Sotelia se nachází ve Slovinsku v městečku Podčetrtek. Hotel je propojen podzemní chodbou s wellness centrem Termalija a wellness centrem Orhidelia. Nejbližší letiště ve městě Maribor je vzdálené 52 kilometrů.

-

Ubytovani

Wellness hotel Sotelia nabízí 3 typy ubytování. Moderní dvoulůžkové pokoje, luxusní apartmá a elegantní suity. Každý pokoj v hotelu má vlastní balkón, abyste mohli být blíže přírodě.

-

Vybaveni

Vaše tajemná přání splní Wellness centrum Spa Armonia, restaurace Basilicum a Gratiola, obchod s vínem Virstain a bar Barago. Podzemními chodbami je hotel spojen se dvěma wellness centry. Wellness centrum Termalija má největší saunový komplex ve Slovinsku. Wellness centrum Orhidelia je pýchou hotelu. Najdete tady třeba dětský pískový bazén, tobogány nebo 7D kino.

-

Okoli

Wellness hotel Sotelia je vyprojektován tak, abyste během pobytu nemuseli opouštět zázemí komplexu a dokonale si odpočinuli od vnějšího světa. Když budete chtít, můžete vyrazit na procházky do lesa, na projížďku na kole nebo se naučit hrát golf na nedalekém golfovém hřišti.

-

Fotogalerie

-

Video

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Mohlo by vás také zajímat