Slovinská vína

Accommodadtion

Slovinská vína

Detailní informace

Slovinsko je nádherná země, která přitahuje pozornost nejenom milovníků vysokých hor, krásných pláží, ale také milovníků skvělých vín. Přechutnat si vzorky v takových oblastech jako jsou Goriška Brda, Kras, Jeruzalem či Ormož, bude pro vás obrovským zážitkem.

Lokalita

Goriška Brda jsou jako by odříznuté od Slovinska a připomínají Toskánsko v malém. Nejcharakterističtější pro tuto oblast je bílá Rebula. Je to kraj pitoreskních vesniček, které vás uchvátí.

Oblast Kras, projíždí většina z nás po dálnici směrem na Jadran, aniž by si uvědomovala, že projíždí oblastí nádherných vinic, na kterých dozrává bílá Malvazija, červený Teran anebo Merlot.

Na východě Slovinska, v ráji termálních lázní mezi městečky Ptuj a MOravske Toplice leží úchvatné vinice vesničky Jeruzalem. Na zdejší Šipon budete ještě dlouho vzpomínat

-

Ubytování

Každá degustace má svá pravidla. Abyste si degustaci produktů jednotlivých navštívených vinařství mohli skutečně užít, doporučujeme Vám, že vaše ubytování zajistíme v některém z krásných hotelů v dané oblasti. Zajistíme Vám transfér do a z vinařství a cestu si můžete zpestřít ještě nějakou zajímavou zastávkou.

-

Vybavení

Každé z vinařství má ve nádherné degustační prostory, kde si vychutnáte skvělá červená a bílá vína včetně domácích likérů anebo rakijí. Samozřejmostí je možnost zajištění občerstvení a možnost nákupu ve vinotéce.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Mohlo by vás také zajímat