Honeymoon. Vzpomínka na celý život.

Accommodadtion

Hotel Croatia

Detailní informace

Vaše gastronomické zážitky budou ještě umocněny vhodně zvoleným ubytováním. Pětihvězdičkový hotel Croatia se nachází jižně od Dubrovníku v Cavtatu na mimořádně krásném a klidném místě, poblíž pobřežní promenády, která vybízí k romantickým večerním procházkám. Hotel Croatia je tím pravým místem pro vaše cesty do jižní Dalmácie za místní gastronomií.

Lokalita

Luxusní hotel Croatia se nachází na nejjižnějším místě Chorvatska, pouhých 18 kilometrů od historického centra Dubrovníku. Hotel leží v borovicovém háji na poloostrově zálivu Cavtat a od mezinárodního letiště Dubrovnik je vzdálen pouze 5 kilometrů.

-

Ubytovaní

Hotel Croatia nabízí 7 úrovní ubytování. Všechny pokoje jsou vyvedeny v neutrálních barvách a většina z nich má excelentní výhled na moře, díky umístění hotelu na skalnatém útesu. Skvělé jsou především prezidentské apartmá se třemi ložnicemi a apartmá Ambassador s vlastním salonkem, dvěma ložnicemi a zcela úchvatnou terasou.

-

Vybavení

Hotel Croatia má vlastní pětihvězdičkové lázně, které kombinují metody tradičních evropských technik a filozofie tradiční čínské medicíny. Dále má hotel dva bazény s mořskou vodou - jeden venkovní a jeden vyhřívaný krytý - parní lázeň, finskou saunu, posilovnu, obří konferenční centrum, které pojme až 1500 hostů, 10 konferenčních sálů, 4 bary a 4 restaurace. Nejznámější z nich je Steakhouse restaurant jako vystřižený z divokého západu s obřím otevřeným grilem.

-

Okolí

Když budete ubytovaní v hotelu Croatia, musíte vidět Dubrovník. Vydejte se na prohlídku města zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO, užijte si světoznámou třídu Stradun, monumentální hradby a spoustu nádherných historických památek. V rámci polodenního výletu doporučujeme navštívit gastronomickou perlu - městečko Ston, s těmi nejlepšími mořskými plody na světě.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Hotel Croatia

Cavtat

Grand Hotel Argentina

Dubrovník

Melia Coral

Umag

Hotel Bellevue

Lošinj

Mohlo by vás také zajímat