Luxusní hotely

Accommodadtion

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Detailní informace

Vítejte na poloostrově Punta Skala, v dovolenkovém ráji v jednom z nekrásnějších míst Chorvatska. Užijte si luxusní odpočinek. Díky skvělému designu, poloze s dechberoucí panoramatickou scenérií, vyhlášené "rakousko-uherské" gastronomii a nejkrásnějšímu wellness areálu v celém Chorvatsku je Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Vaší nejlepší volbou pro opravdu luxusní relax. Výjimečnost hotelu potvrzují prestižní ocenění HolidayCheck Award a Trip Advisor Travellers' Choice Award.

Lokalita

Hotel Falkensteiner Hotel & Spa Iadera leží na klidném poloostrově Punta Skala v Dalmácii v Chorvatsku. Pětihvězdičkový hotel se nachází jen pár minut autem severně od Zadaru, 30 minut od letiště Zadar.

-

Ubytování

Hotel Falkensteiner Hotel & Spa nabízí 3 úrovně ubytování. Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje, junior a senior suity.

-

Vybavení

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera je vyhlášený pro své kulinářské speciality a největší wellness, kosmetické a fitness centrum Acquapura Spa. To má rozlohu přes 6 000 m² a je jedinečné svou velikostí, mnohostranností, stylem i designem. Čeká vás zde velkorysý svět saun, exkluzivní soukromé lázně a černé lázně Hammam. Kromě restaurací a luxusního wellness můžete s přáteli posedět třeba v baru Sotto Voce, jehož součástí je lounge s krbem, doutníkový salon a terasa, nebo uspořádat vlastní konferenci v moderně vybavených meetingových a konferenčních prostorách o rozloze více než 600 m².

-

Okolí

Nenechte si ujít světelnou show "vítání slunce" v Zadaru, anebo "mořské varhany", které hrají podle pohybu mořských vln. Vypravte se na báječná dobrodružství na řeku Zrmanja, prozkoumejte vodopády v Národním parku Krka nebo se vypravte do hor na opravdové Jeep Safari po pohoří Velebit.

-

www

www.falkensteiner.com/cs/hotel/iadera/hotel

-

Fotogalerie

-

Video

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Melia Coral

Umag

Boutique Hotel Alhambra

Lošijn

Kempinski Hotel Adriatic

Savudrija

Mohlo by vás také zajímat