Honeymoon. Vzpomínka na celý život.

Accommodadtion

Hotel Bellevue

Detailní informace

Vyberte si excelentní pětihvězdičkový hotel Bellevue a zažijte lifestyle v mediteránské atmosféře přímo u moře. Díky skvělému minimalistickému designu vám Bellevue nabídne velkolepý prostor. Jakmile vejdete dovnitř, ocitnete se ve velkém atriu. Měkké denní světlo bude osvětlovat pečlivě navržený nábytek v přírodních tónech a vy budete vědět, že jste se ocitli v naprosto dokonalém světě relaxace a regenerace.

Lokalita

Hotel Bellevue se nachází ve středisku Mali Lošinj na ostrově Lošinj v Chorvatsku. Od místního letiště Lošinj je hotel vzdálen pouze 14 kilometrů. Hotel nabízí aerotaxi na mezinárodní letiště Zagreb.

-

Ubytování

Hotel Bellevue nabízí až 9 úrovní elegantně zařízených pokojů. Nejluxusnější ubytování najdete v úžasném prezidentském apartmá, které se rozkládá na ploše 185 metrů čtverečních a má 5 pokojů a 5 koupelen. K apartmá náleží terasa o velikosti 119 metrů čtverečních se dvěmi jacuzzi.

-

Vybavení

Hotel Bellevue nabízí mimořádné wellness Spa Clinic s řadou kosmetických, léčebných procedur, lounge bar, relaxační zóny, zimní zahradu a venkovní a krytý bazén s mořskou vodou, pláž s lehátky na slunění. Dvě místní restaurace připravují pokrmy středozemní a japonské kuchyně. Hotel dokonce pořádá čtyřhodinové kulinářské kurzy, ve kterých můžete objevit tajemství chutí středozemní kuchyně.

-

Okolí

Vydejte se na soukromé plachtění, potápění v křišťálově průzračných vodách Jadranu, projíždějte po pobřeží, procházejte se po kouzelné promenádě zálivu Čikat. Nebo se vydejte na nádherné pláže na idylických ostrovech Orjule a Oruda.

-

www

www.losinj-hotels.com/en/hotels-and-villas/hotel-bellevue

-

Fotogalerie

-

Video

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Hotel Croatia

Cavtat

Hotel Croatia

Cavtat

Grand Hotel Argentina

Dubrovník

Melia Coral

Umag

Mohlo by vás také zajímat