Luxusní hotely

Accommodadtion

Kempinski Hotel Adriatic

Detailní informace

Kempinski Hotel Adriatic je prestižní pětihvězdičkový hotel. Nachází se v Chorvatsku ve středisku Savudrija na Istrijském poloostrově, zcela stranou masového turistického ruchu a nabízí maximální pohodlí a soukromí k prožití opravdu luxusní dovolené.

Lokalita

Kempinski Hotel Adriatic se nachází na nejzápadnějším místě Chorvatska. Leží přímo na břehu moře obklopen malebnými olivovými háji a vinicemi Istrijského poloostrova poblíž půvabné rybářské vesničky Savudrija. Nabízí nádherné výhledy na Jaderské moře.

-

Ubytování

Kempinski Hotel Adriatic nabízí 3 úrovně pokojů. Premium, DeLuxe, Superior. Kromě hotelových pokojů si můžete objednat také středomořské vily s vinným sklípkem a vlastním bazénem nebo prostorné apartmány se střešní terasou a vířivkou.

-

Vybavení

Hotel nabízí špičkovou gastronomii ve dvou skvělých restauracích, dále má soukromou pláž, wellness centrum o rozloze 3 000 m², vyhřívané kryté i venkovní bazény, konferenční centrum se špičkovou technologií, travnaté tenisové kurty a v bezprostřední blízkosti 18jamkové golfové hřiště, na kterém se pořádají mistrovské turnaje.

-

Okolí

Když budete na západním pobřeží Istrie, doporučujeme Vám návštěvu starobylé Poreče, degustaci výtečných istrijských vín Malvasia a Teran, nebo vyzkoušejte věhlasný ostrý zlatý olivový olej. Můžete také navštívit Umag - mekku chorvatského tenisu, nebo úžasný jeskynní komplex Postojna ve Slovinsku. Dopravně jsou také velmi pohodlně dostupné v rámci jednodenního výletu italské Benátky.

-

www

www.kempinski.com/en/istria/hotel-adriatic/

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Punta Skala

Melia Coral

Umag

Boutique Hotel Alhambra

Lošijn

Mohlo by vás také zajímat