Luxusní hotely

Accommodadtion

Boutique Hotel Alhambra

Detailní informace

Majestátní pětihvězdičkový hotel s kouzelnou atmosférou z pera světového architekta Alfreda Kellera, uspokojí i klienty vyžadující top služby. Neutrální tóny bohatě zdobených interiérů a plyšové koberce nabízejí vytříbenou vznešenost. Vše, každý prvek a každý detail, vyniká ve světelných tónech koncepčního osvětlení navrženého speciálně designerem Deanem Skiry. Pokud hledáte něco opravdu výjimečného, jste na správném místě.

Lokalita

Boutique Hotel Alhambra leží v kouzelné krajině ostrova Lošinj v Chorvatsku. Ostrov Lošinj se pyšní označením "klimatické lázně". Hotel se nachází v malebném zálivu Čikat a je obklopený vysokými borovicemi, agáve a palmami. Ve vzdálenosti 15 kilometrů je malé letiště Lošinj, ideální pro soukromé lety.

-

Ubytování

Boutique Hotel Alhambra nabízí 7 úrovní ubytování od pokojů typu DeLuxe až po luxusní pokoje označené Luxury. V prostorných apartmá oceníte úžasná monochromatická barevná schémata. Nejkrásnějším pokojem je 90m2 velký Augusta Grand Suite se třemi balkóny a kouzelným výhledem na záliv Čikat.

-

Vybavení

Boutique Hotel Alhambra nabízí spoustu nádherných míst. V hotelu jsou 2 stylové restaurace Gault Milau a Alfred Keller, kde si můžete vychutnat exkluzivní večírky a večeře. Prvotřídní restaurace Alfred Keller je zařazena na seznam nejlepších restaurací Chorvatska. Kromě luxusních restaurací v hotelu najdete další vybavení od pohodlné a útulné knihovny, přes čajový bar až po opravdu dobře zásobený vinný sklípek. Milovníci vín ocení zejména mistrovské ochutnávky v letních měsících. Dále v hotelu najdete lázeňské centrum, krytý bazén s mořskou vodou a hotel má také vlastní soukromou písečnou pláž se stylovými lehátky a slunečníky.

-

Okolí

Vydejte se na vodu na soukromé plachtění, potápění v křišťálově průzračných vodách Jadranu, projíždějte po pobřeží, procházejte se po kouzelné promenádě zálivu Čikat. Nebo se vydejte na nádherné pláže na idylických ostrovech Orjule a Oruda. Čistotu mořské vody v okolí ostrova Lošinj dokazuje nejpočetnější komunita delfínů na Jadranu.

-

Fotogalerie

-

Video

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Punta Skala

Melia Coral

Umag

Kempinski Hotel Adriatic

Savudrija

Mohlo by vás také zajímat