Luxusní hotely

Accommodadtion

Melia Coral

Detailní informace

Zavítejte do skutečné modré laguny. Jakmile se ocitnete v pětihvězdičkovém hotelu Melia Coral, pocítíte něco speciálního. Setkáte se tady s vytříbeným stylem a elegancí, které vás budou provázet všude. Na pokojích, na chodbách, v restauracích i u venkovního bazénu. Hotel Melia Coral je z mála hotelů na Jadranu, který je vyhrazen pouze pro dospělé.

Lokalita

Hotel Melia Coral se nachází v Modré laguně v resortu Katoro poblíž městečka Umag na Istrijském poloostrově v Chorvatsku. Leží přímo na břehu moře a nabízí nádherné výhledy na Jadran.

-

Ubytování

Hotel Melia Coral nabízí 6 úrovní elegantně zařízených pokojů. Nejluxusnější ubytování najdete v úžasném prezidentském apartmá na ploše 66 metrů čtverečních. Součástí vybavení apartmá je relaxační vířivá vana a balkon s výhledem na moře a středomořský park.

-

Vybavení

Hotel Melia Coral se může pochlubit certifikátem excelence. Hotel má luxusní wellness centrum Coral Spa Concept inspirované dalekým východem s krytým bazénem, vířivkami, saunami, relaxačními prostory, posilovnou a kosmetickým centrem, venkovní i vnitřní tenisové kurty, zahradu Zen, venkovní bazén, soukromý plážový klub, pravou středomořskou tavernu, která nabízí hojnost mořských plodů a nejoceňovanější istrijská vína a restauraci, kde se jídlo připravuje přímo před zraky hostů.

-

Okolí

Když budete na západním pobřeží Istrie, užijte si korzování úzkými uličkami starobylé Poreče, ochutnávejte místní speciality v hospůdkách na nábřeží Umagu nebo sledujte ATP turnaj tenistů v Umagu. Můžete také navštívit úžasný jeskynní komplex Postojna ve Slovinsku, a z hotelu to budete mít blízko také do italských Benátek.

-

www

www.plavalaguna.com/en/hotels/melia-coral

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Punta Skala

Boutique Hotel Alhambra

Lošijn

Kempinski Hotel Adriatic

Savudrija

Mohlo by vás také zajímat