Luxusní rodinné hotely

Accommodadtion

Family Hotel Amarin

Detailní informace

Čtyřhvězdičkový Family Hotel Amarin je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Atraktivní bazénový komplex, wellness a lázně, restaurace, herny a různá zařízení a sportovní areály, pečlivě navržené programy dětského klubu Amarin jsou zárukou skvělých rodinných dobrodružství.

Lokalita

Family Hotel Amarin leží v magické středomořské zahradě na břehu moře. Hotel je situován na polostrově plném zeleně v těsném sousedství městečka Rovinj v Chorvatsku, 40 kilometrů od letiště v Pule.

-

Ubytování

Můžete volit mezi moderním designem vkusně zařízených pokojů v 6 úrovních vybavení nebo se rozhodnout pro výjimečné Grand Family Rooms s plochou až 74 metrů čtverečních.

-

Vybavení

Family Hotel Amarin je rájem pro děti. Dvacetičtyřhodinová služba babysitting, dětské wellness, dětský bufet, dětská posilovna, dětské hřiště, venkovní a vnitřní bazén pro děti, kino, herna, videohry, dětské hřiště a fantastický Amarin Kids Club. Zatímco se vaše děti budou bavit, můžete odpočívat ve wellness a spa centru, pochutnávat si na kulinářských dobrotách nebo relaxovat v bazénovém baru.

-

Okolí

Když budete na západním pobřeží Istrie, nenechte si kromě Rovinje ujít také prohlídku městečka Poreč, navštivte s dětmi římskou arénu v Pule, nebo se vydejte lodí na dobrodružnou plavbu do Národního parku Brijuni.

-

www

https://www.maistra.com/family-hotel-amarin-rovinj

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Amadrija Park Kids Hotel Andrija

Šibenik

Family Hotel Vespera

Lošinj

Bluesun Resort Bonaca

Brač

Mohlo by vás také zajímat