Luxusní rodinné hotely

Accommodadtion

Family Hotel Vespera

Detailní informace

Čtyřhvězdičkový Family Hotel Vespera je snem pro děti všech věkových kategorií, nachází se na jednom z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Výjimečnost hotelu potvrzuje fakt, že se Family Hotel Vespera stal jako první na chorvatském Jadranu členem prestižní společnosti Kinderhotels Europe.

Lokalita

Family Hotel Vespera se může pochlubit zcela výjimečným umístěním. Hotel leží na břehu moře ve Slunečném zálivu jednoho z nejpůvabnějších chorvatských ostrovů Lošinj. Hotel je obklopený borovicovým hájem a v jeho blízkosti jsou malé pláže s oblázky, opalovací plata a 3 skvělé plážové bary.

-

Ubytování

Family Hotel Vespera nabízí prostorné pokoje ve 3 úrovních vybavení. Komfortní rodinné pokoje nabídnou velkorysých 43 metrů čtverečních. Nejluxusnější Junior Suite mají navíc vlastní venkovní terasu.

-

Vybavení

Hotelové vybavení a edukativní animační programy jsou zaměřeny na všechny věkové skupiny dětí. Chloubou hotelu je bazénový komplex s mořskou vodou, hydromasážemi, vodopády a dvěma dětskými bazény. Pro nejmenší děti má Family Hotel Vespera připraven 24 hodinový babysitting Mama a Pino Baby a Mini Club. Pro větší dětije zde Teen Club 12+ . V areálu je bowling, minigolf, fitness centrum, videohry, nebo tenisová škola. Večery jsou vyhrazeny pro kabaretní představení, mini diskotéky a další zábavné aktivity, které jsou ideální pro celou rodinu.

-

Okolí

Když budete na ostrově Lošinj, navštivte s dětmi Aquapark Čikat ve vzdálenosti necelé 4 kilometry od hotelu. Tady najdete ještě více možností pro zábavu a relaxaci. Nebo přihlaste své děti do dětské jedinečné jachtařské školy pro děti od 7 do 14 let, která probíhá v sousední dobře chráněné zátoce Čikat.

-

www

www.losinj-hotels.com/en/hotels-and-villas/hotel-vespera/

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Family Hotel Amarin

Rovinj

Amadrija Park Kids Hotel Andrija

Šibenik

Bluesun Resort Bonaca

Brač

Mohlo by vás také zajímat