Luxusní rodinné hotely

Accommodadtion

Amadrija Park Kids Hotel Andrija

Detailní informace

Vítejte v podmořském světě. Amadrija Park Kids Hotel Andrija je hotel stvořený pro děti. Tohle místo je prostě dětský ráj. Představte si hotel s vlastní hotelovou dětskou recepcí, hotelové interiéry i exteriéry jsou inspirovány motivy podmořského světa, jako jsou mořské panny, delfíni, mořské želvy, nebo chobotnice. Vyjdete-li ven, ocitnete se na nádherné oblázkové pláži vytvořené speciálně pro rodiny s dětmi. Pár minut chůze od hotelu se ocitnete na písečné pláži, vytvořené z písku vytěženého z mořského dna. Přímo před hotelem máte nejlepší aquapark na Jadranu, kde najdete ještě více možností pro zábavu a relaxaci vašich dětí.

Lokalita

Amadrija Park Kids Hotel Andrija leží v prázdninovém resortu na malém poloostrově poblíž města Šibenik.

-

Ubytování

Amadrija Park Kids Hotel Andrija byl od začátku do konce vyprojektován pro děti. Všechny pokoje jsou plné barev a jsou vybaveny dětským nábytkem. Hotel nabízí 4 kategorie rodinných pokojů. Ty největší mají plochu 70,5 metrů čtverečních.

-

Vybavení

Amadrija Park Kids Hotel Andrija nabízí veškerý komfort, které vaše rodina očekává pro nezapomenutelný pobyt. Hotel má velký venkovní bazén se sladkovou vodou a bazén pro děti, rodinnou pláž s dětským hřištěm, dva dětské kluby, dětský koutek, hernu s videohrami, restauraci s dětskými prvky, minibufet s nabídkou dětských jídel i samostatný dětský bar, nabízející ovocné nápoje.

-

Okolí

Amadrija Park Kids Hotel Andrija je skvělým výchozím bodem ke spoustě rodinných dobrodružství. Můžete odsud vyrazit na objevování Národních parků Kornati, Krka, Plitvická jezera nebo Paklenica.

-

www

www.amadriapark.com/hotel/amadria-park-hotel-andrija-ex-solaris-sibenik

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Family Hotel Amarin

Rovinj

Family Hotel Vespera

Lošinj

Bluesun Resort Bonaca

Brač

Mohlo by vás také zajímat