Luxusní rodinné hotely

Accommodadtion

Bluesun Resort Bonaca

Detailní informace

Bluesun Resort Bonaca se skvělými all inclusive službami je vynikajícím výběrem pro pohodovou rodinnou dovolenou. Resort se nachází na výjimečném místě jen pár kroků od úchvatné pláže Zlatni rat, která mění svůj tvar podle směru mořských vln. Kvalitu hotelu řetězce Bluesun Hoteli vyjadřuje certifikát Travellife, který dokládá, že hotel pracuje v souladu s životním prostředím.

Lokalita

Bluesun Resort Bonaca se nachází ve středisku Bol na ostrově Brač v Dalmácii v Chorvatsku. Hotel nabízí nádherné výhledy na Jaderské moře. Za 10 minut dojdete pohodlnou chůzí na ikonickou pláž Zlatni rat.

-

Ubytování

Bluesun Resort Bonaca nabízí 3 úrovně pokojů v jednopatrových pavilonech. Pro rodiny s malými dětmi jsou nejlepší klimatizované rodinné pokoje. Všechny pokoje vám samozřejmě na přání vybavíme dětskou postýlkou.

-

Vybavení

Bluesun Hotel Bonaca je komplex rodinných pavilonů, obklopený středomořskou vegetací. V hlavní budově je restaurace a hned vedle najdete venkovní bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky. Pro nejmenší děti je připraven dětský bazén, miniklub a dětská hřiště. Větší děti ocení tenisová hřiště, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis a posilovnu. V červenci a srpnu pořádá hotel bezplatné úvodní lekce potápění.

-

Okolí

Bluesun Resort Bonaca je ideálním výchozím bodem pro úžasná lodní dobrodružství. Prozkoumejte s dětmi čarokrásnou modrou jeskyni na ostrově Biševo nebo se vypravte na ostrov Mljet.

-

www

www.hotelbonacabol.com

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Family Hotel Amarin

Rovinj

Amadrija Park Kids Hotel Andrija

Šibenik

Family Hotel Vespera

Lošinj

Mohlo by vás také zajímat