Wellness & Relax. Potěšení pro tělo i mysl.

Accommodadtion

Bohinj ECO Hotel

Detailní informace

Luxusní čtyřhvězdičkový Bohinj Eco Hotel je oázou klidu a pohody v srdci Julských Alp. Je to první ekologicky šetrný hotel ve Slovinsku. Hotel nabízí nádherný interiér z přírodních materiálů, aquapark i exkluzivní wellness centrum pro vybranou klientelu.

Lokalita

Bohinj ECO Hotel se nachází 10 minut od jezera Bohinj na okraji národního parku Triglav, největšího národního parku ve Slovinsku. Jeho výjimečná poloha na prahu Julských Alp v útulné venkovské vesnici Bohinjska Bistrica má jedinečné kouzlo. Od letiště v Lubljani je vzdálen 55 kilometrů.

-

Ubytování

Hotel nabízí 8 úrovní ubytování. Všechny pokoje mají hypogalergenní koberce a obří francouzská okna. Nejlepším pokojem je neuvěřitelné prezidentské apartmá s rozlohou 166 metrů čtverečních, s vlastním jaccuzzi, nádhernými panoramatickými výhledy a se stropy vysokými 4,5 metru.

-

Vybavení

Aquapark o rozloze 3 500 m² s krytými i venkovními bazény, skluzavkami a různými vodními atrakcemi, vyhlášená restaurace 2864 pojmenovaná po nadmořské výšce majestátního štítu Triglav, ve které se připravují pokrmy slovinské a mezinárodní kuchyně i speciální vegetariánská a nízkokalorická jídla z místních bio surovin, pohodlné posezení u krbu, bowling s 5 profesionálními drahami, diskotéka, karaoke párty, koktejlový workshop i exkluzivní wellness pro vybranou klientelu v nejvyšším patře s panoramatickým výhledem na julské Alpy.

-

Okolí

Bohinj ECO Hotel je v létě ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, horolezectví, rafting a nenechte si ujít ani návštěvu nedalekého adrenalinového parku. V zimě vás tady čeká parádní lyžování, bruslení na Bohinjském jezeře, zimní turistika, skialpinismus, nebo vycházky na sněžnicích.

-

www

https://www.bohinj-eco-hotel.si/

-

Fotogalerie

-

Video

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Vitality Hotel Punta

Lošinj

Mohlo by vás také zajímat