Wellness & Relax. Potěšení pro tělo i mysl.

Accommodadtion

Vitality Hotel Punta

Detailní informace

Luxusní čtyřhvězdičkový Vitality Hotel Punta přímo na břehu moře je skvělou volbou k posílení kondice, vitality a zdraví. Hotel splňuje nejvyšší standardy hotelů Health & Fitness a je zapojený do programu Les Mills, který spojuje svět fitness. Na trénincích Les Mills můžete cvičit s činkami, tančit, boxovat, protahovat se, hubnout, nabírat svaly nebo třeba pracovat na vytrvalosti.

Lokalita

Vitality Hotel Punta se nachází v malebné vesnici Veli Lošinj, která je díky svému klimatu a vegetaci vyhledávaným přímořským lázeňským centrem.

-

Ubytování

Vitality Hotel Punta nabízí 5 úrovní ubytování. Všechny pokoje jsou prostorné a elegantně zařízené v teplých dřevěných barvách a rozmarýnových odstínech.

-

Vybavení

Vitality Hotel Punta ztělesňuje pojem vitalita a zdraví a tomuto stylu je podřízeno vše. Třeba zóna Punta Vitality Center s vyhřívaným krytým bazénem a dvěma venkovními bazény s mořskou vodou, tělocvičnou, relaxační částí, venkovním pavilonem jógy a bohatou nabídkou wellness kosmetických služeb. Nebo hotelová restaurace, ve které se podávají pouze ty nejkvalitnější pokrmy chorvatských a místních ekologických producentů a především vynikající čerstvé rybí speciality.

-

Okolí

Když už budete na ostrově Lošinj, prozkoumejte vyhlášenou modrou jeskyni, užijte si krásné písečné pláže Punta Križa a určitě se vypravte rychlými čluny Cap Camarat za lošijnskými delfíny. To je parádní zážitek.

-

www

www.losinj-hotels.com/en/hotels-and-villas/hotel-punta/

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Bohinj ECO Hotel

Bohinj

Mohlo by vás také zajímat