Honeymoon. Vzpomínka na celý život.

Accommodadtion

Grand Hotel Argentina

Detailní informace

Luxusní pětihvězdičkový hotel s nejkrásnějším výhledem na monumentální hradby starého Dubrovníku. Dokonalé koupání v hotelovém bazénu přímo u moře. Výborné jídlo v restauraci La Caravalle a skvělé drinky v piano baru. Velmi ochotný a profesionální personál. Dvěma slovy - ideální místo pro svatební cestu nebo líbánky.

Lokalita

Grand Hotel Argentina leží v terasovitém svahu deset minut chůze od fascinujícího starého města Dubrovník, zařazeného na seznam světového dědictví UNESCO. Od mezinárodního letiště Dubrovnik-Čilipi je hotel vzdálen pouze 12 kilometrů.

-

Ubytování

Grand Hotel Argentina se skládá ze dvou budov zasazených v nádherné středomořské zahradě s citrusovníky a nabízí 5 kategorií ubytování. Vyberte si pokoj v půvabné staré budově s klasickým nábytkem, bohatým čalouněním a elegancí třicátých let minulého století. Nebo si zvolte modernější vybavení v nové budově. Ať už si vyberete jakýkoliv pokoj, rozhodně musíte mít pokoj s panoramatickým výhledem na moře, na protější ostrov Lokrum a okouzlující starý Dubrovník. Ten výhled bere dech.

-

Vybavení

Grand Hotel Argentina má dvě vyhlášené restaurace - hlavní restauraci La Caravalle a restauraci Victoria, bary, wellness centrum, saunu, whirlpool, fitness studio, venkovní bazén s mořskou vodou a vnitřní sladkovodní bazén.

-

Okolí

Když budete v Dubrovníku, vydejte se na procházku do starého města. V pěší vzdálenosti od hotelu je proslulá promenáda Stradun, monumentální hradby a spousta nádherných historických památek. A určitě také vyjeďte novou visutou lanovkou na kopec Srdj, odtud budete mít z výšky 412 metrů překrásný výhled na město, jeho okolí a moře.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Hotel Croatia

Cavtat

Hotel Croatia

Cavtat

Melia Coral

Umag

Hotel Bellevue

Lošinj

Mohlo by vás také zajímat