Honeymoon. Vzpomínka na celý život.

Accommodadtion

Hotel Croatia

Detailní informace

Velký pětihvězdičkový resort Croatia se nachází na mimořádně krásném a klidném místě. V borovicovém háji na tichém poloostrově Cavtat přímo na pobřežní promenádě, která vybízí k romantickým večerním procházkám.

Lokalita

Luxusní hotel Croatia se nachází na nejjižnějším místě Chorvatska, pouhých 18 kilometrů od historického centra Dubrovníku. Hotel leží v borovicovém háji na poloostrově zálivu Cavtat a od mezinárodního letiště Dubrovnik je vzdálen pouze 5 kilometrů.

-

Ubytovaní

Hotel Croatia nabízí 7 úrovní ubytování. Všechny pokoje jsou vyvedeny v neutrálních barvách a většina z nich má excelentní výhled na moře, díky umístění hotelu na skalnatém útesu. Skvělé jsou především prezidentské apartmá se třemi ložnicemi a apartmá Ambassador s vlastním salonkem, dvěma ložnicemi a zcela úchvatnou terasou.

-

Vybavení

Hotel Croatia má vlastní pětihvězdičkové lázně, které kombinují metody tradičních evropských technik a filozofie tradiční čínské medicíny. Dále má hotel dva bazény s mořskou vodou - jeden venkovní a jeden vyhřívaný krytý - parní lázeň, finskou saunu, posilovnu, obří konferenční centrum, které pojme až 1500 hostů, 10 konferenčních sálů, 4 bary a 4 restaurace. Nejznámější z nich je Seakhouse restaurant jako vystřižený z divokého západu s obřím otevřeným grilem.

-

Okolí

Když budete ubytovaní v hotelu Croatia, musíte vidět Dubrovník. Vydejte se na prohlídku města zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO, užijte si světoznámou třídu Stradun, monumentální hradby a spoustu nádherných historických památek. V rámci polodenního výletu doporučujeme navštívit gastronomickou perlu - městečko Ston, s těmi nejlepšími mořskými plody na světě.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

people

Libor Šugárek

váš osobní concierge konzultant pro destinace Slovinsko, Chorvatsko a Černá Hora

  • 00420 720 069 871
  • libor.sugarek@kompas.cz

možnost osobní schůzky Praha, Ostrava

Další možnosti

Hotel Croatia

Cavtat

Grand Hotel Argentina

Dubrovník

Melia Coral

Umag

Hotel Bellevue

Lošinj

Mohlo by vás také zajímat