Romantická jízda

Accommodadtion

Hotel Rikli Balance

Detailní informace

Hotel Rikli Balance je výjimečným místem pro odpočinek na výjimečném místě. Hotel nese jméno švýcarského léčitele Arnolda Rikliho, který v 19. století založil lázeňské městečko u jezera Bled. Hotel ctí místní tradice a hotelové pokoje vyprávějí příběhy o medonosné včelce Carniolan, o tradiční Gorenjských výšivkách, nebo o smrku z nedaleké pokljucké pláně. Vychutnejte si místní tradiční jídla, navštivte alpské wellness a zahrajte si golf na jednom z nejrásnějších golfových hřišť v Evropě.

Lokalita

Hotel Rikli Balance leží v samém srdci Bledu. Díky vyvýšené poloze nabízí nádherný panoramatický výhled na bledské jezero, místní hrad a Julské Alpy.

-

Ubytování

Hotel Rikli Balance nabízí 3 kategorie ubytování. Dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje a velké suity s výhledem na jezero. Prostorné pokoje většinou využívají místní přírodní materiály a mohou se pochlubit moderním interiérovým designem.

-

Vybavení

Hotel Rikli Balance nabízí veškerý komfort. Hotel má wellness centrum Živa s krytým i venkovním bazénem, kde najdete také sauny, parní sauny a vířivky, thajské masážní centrum a restauraci Veranda s panoramatickou terasou, kde se podávají jídla z místních zdrojů.

-

Okolí

Hotel Rikli Bled leží nedaleko nejstaršího golfového hřiště ve Slovinsku a nabízí spoustu aktivit po celý rok. V létě je oblast jezera Bled vyhledávaná milovníky romantiky, golfu, cyklistiky, turistiky i sportovního lezení. Nedaleké horské říčky jsou vhodné pro kanoistiku a rybolov. V zimě se tady můžete prohánět na běžkách nebo na bruslích nebo odsud vyrazit do vyhlášených slovinských lyžařských středisek.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

Další možnosti

Mohlo by vás také zajímat