Dovolená na běžkách

Accommodadtion

Hotel Špik

Detailní informace

Vydejte se na běžkách na trasu dlouhou 40 kilometrů mezi městečky Kranjska Gora, Rateče and Tamar s převýšením 300 metrů. A po celodenním tripu ponořte unavené tělo do teplé vody wellness centra Špik Alpine. Pokud milujete běžky, v čtyřhvězdičkovém velmi dobře zařízeném hotelu Špik se vám určitě bude líbit.

Lokalita

Hotel Špik se nachází v Julských Alpách v obci Gozd Martuljek ve Slovinsku v sousedství slavného lyžařského střediska Kranjska Gora. Do komplexu Planica, které je centrem severských lyžařských disciplín je to pouze 12 kilometrů. Letiště Lublaň je vzdálené 64 km.

-

Ubytování

Hotel Špik nabízí 3 kategorie ubytování. Tříhvězdičkové, čtyřhhnvězdičkové pokoje a 2 suity. Pokoje vyšší kategorie bývají často běžné klientele nedostupné. Pro uživatele služeb Kompas Concierge to samozřejmě neplatí.

-

Vybavení

Hotel Špik má 3 kryté bazény, které jsou součásti hotelového wellness centra Špik Alpine. Dále jsou v hotelu sauny, masáže, kosmetické procedury, vířivka a další 5 relaxačních místností. V hotelová restauraci se podávají tradiční slovinské pokrmy připravené z místních surovin. Ovšem v moderním pojetí. V baru Aperitif si můžete dopřát zákusky a horké nápoje.

-

Okolí

V okolí hotelu se lze věnovat lyžování, procházkám v přírodě, pěší turistice nebo cyklistice. Pokud jste ale milovníky běhu na lyžích, musíte vidět Planica Nordic Center. Vyzkoušejte si stopu na olympijském stadionu. Planica Nordic Center je běžkařský ráj. Do běžek jsou tady všichni blázni a dokonce tady mají speciální osmisetmetrový běžkařský dokonce i v podzemí.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

Další možnosti

Mohlo by vás také zajímat