Dovolená na palubě. Na vlnách luxusu.

Accommodadtion

Lodě kategorie Superior

Detailní informace

Vydejte se na nejkrásnější plavbu svého života obklopeni komfortem čtyřhvězdičkových výletích lodí kategorie Superior. Čeká vás pohled na Jadran ze zcela nové perspektivy a spousta návštěv těch nejzajímavějších míst.

Charakteristika

Výletní lodě kategorie Superior mají délku přibližně 40 metrů a tři nebo čtyři paluby. Ve spodních dvou jsou kajuty pro hosty, ve druhém nebo třetím podlaží bývá restaurace a salónek a nejvyšší paluba slouží ke slunění. Z nabízených lodí kategorie Superior doporučujeme vybrat výletní loď Klepatra, která má na horní palubě velmi příjemné jacuzzi.

-

Ubytování

Výletní lodě kategorie Superior mají komfortní dvou nebo třílůžkové klimatizované kajuty s koupelnou vybavené v moderním stylu. .

-

Vybavení

Výletní lodě kategorie Superior mají vlastní samostatné restaurace, ve kterých se podává snídaně a tří nebo čtyřchodový oběd a terasu na slunění s lehátky.

-

Trasy

Většina výletních lodí kategorie Superior brázdí moře mezi Splitem a Dubrovníkem, nebo mezi Zadarem a Hvarem. Během plavby můžete navštívit spoustu nádherných míst. Třeba ostrov Bol s vyhlášenou pláží Zlatni rat, ostrov Biševo s unikátní Modrou jeskyní, nebo ostrov Hvar, kde během prázdnin často kotví se svými jachtami největší filmové a sportovní hvězdy.

Jako příklad Vám uvádíme Plavbu A110 – SUPERIOR:

SPLIT–BOL–HVAR–KORČULA–DUBROVNÍK–MLJET–PUČIŠĆA–OMIŠ–SPLIT

DEN 1. (sobota): Split, (WR,S) Nalodění (check-in) začíná ve 13:00 h v přístavu Split, uvítání, ve večerních hodinách je uvítací večeře na palubě.

DEN 2. (neděle): Split–Bol–ostrov Hvar, (S, O) Zakotvení v Bolu, v malé vesničce na ostrově Brač, s možností se vykoupat na proslulé pláži Zlatni rat“ – 530 m dlouhé oblázkové pláži, která je označována za nejkrásnější v Chorvatsku. Tato pláž je proslavena tím, že její oblázková špička se otáčí vždy podle směru větru a mořských vln. Oběd na palubě, poté vyplujeme do města Hvar. Ostrov Hvar je jeden z nejpopulárnějších ostrovů na Jadranu a město Hvar je místem setkávání světových celebrit. „Při pěší procházce městem Hvar uvidíte mimo jiné i budovu nejstaršího veřejného divadla v Evropě (starší než je Shakespearovo divadlo v Anglii) a mnoho dalších historických památek. Večer individuální program na Hvaru. Poznámka: V důsledku limitované kapacity hvarského přístavu (v průběhu hlavní sezóny červenec a srpen) může dojít k alternativnímu kotvení naší lodi v přístavech Stari Grad nebo Jelsa. V takových případech organizujeme transfér z lodi do Hvaru a zpět autobusem.

DEN 3. (pondělí): Hvar–Korčula, pondělí (S, O) Po snídani na palubě vyplujeme k ostrovu Korčula, po cestě se zastávkou na koupání, v jedné z nedotčených zátok, v poledne oběd na palubě. V pozdních odpoledních hodinách připlujeme do Korčuly, označovaná za místo narození cestovatele Marco Pola a jednoho z nejlépe zachovaných středověkých měst ve Středozemním moři. Vydejte se po procházce po úzkých, dlážděných ulicích plných historie. Večer individuální program a večeři si můžete vychutnat jedné z mnoha restaurací.

DEN 4. (úterý): Korčula–Dubrovník, (S, O) Po snídani na palubě vyplujeme do města Dubrovník, „perly Jadranu“, města světového dědictví UNESCO. Po příjezdu do Dubrovníku si můžete vychutnat prohlídku nádherného historického města a panoramatickou jízdu busem nad starým městem. Budete mít dostatek času objevovat krásy historického města a nebo vyjet kabinovou lanovkou na kopec Srd, nabízející úchvatný pohled na okolí anebo si zajet lodičkou na blízký ostrov Lokrum. Nocleh v kajutě na lodi v přístavu Dubrovník.

DEN 5. (středa): Dubrovník–Národní park Mljet, (S, O) Vyplujeme zpět na sever směrem k ostrovu Mljet, s dostatečným časem na ranní plavání. Po příjezdu se můžete domluvit s personálem na lodi na návštěvu proslulých slaných jezer v národním parku a užijete si jízdu lodí, abyste navštívili starobylý benediktinský klášter, staré opatství a kostel pocházející z 12. století. Národnímu parku Mljet, ve kterém se nacházejí pět druhů lesů, mnoho druhů ptáků a dvě hluboké jezera, Velké jezero a Malé jezero. Večer individuální program v Mljet.

DEN 6. (čtvrtek): Mljet–Pučišće, čtvrtek (S, O, KV) Během ranní plavby je zastávka na koupání, po obědě pokračujeme v plavbě a odpoledne připlujeme do Pučišća, krásného městečka na ostrově Brač. Pučišće má velkolepý strmý přírodní přístav a autentickou středomořskou architekturu. V tento den je organizovaná slavnostní večeře na palubě lodi.

DEN 7. (pátek): Pučišće–Omiš– Split, (S, O) Vyplujeme do posledního přístavu Omiš. Opevněné město je vzpomínkou na slavné období, kdy v něm sídlili piráti, kteří zde tvořili své domovy a bohatství. Budete mít čas si pronajmout lodičku plující kaňonem proti proudu řeky Cetina, chráněnou přírodní oblastí, která pokračuje až k Radmanovým mlýnicím, kde je vyhlášená restaurace. Po prohlídce Omiše vyplouváme do Splitu se zastávkou na koupání, pokud to počasí dovolí a obědem na palubě lodi. V pozdních odpoledních hodinách dorazíme do Splitu, abychom se vydali na prohlídku historického centra města, které je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Večer individuální program.

DEN 8. (sobota): SPLIT, (S) po snídani na palubě odjezd do Vašich domovů.

Cena zahrnuje: • 7 nocí plavby ze Splitu do Dubrovníku a zpátky do Splitu. • Loď kategorie Superior, v kabině s vlastní koupelnou, klimatizací a LCD TV • 7× snídaně formou bufetu • 6× oběd se 4 chody • 1× Welcome večeři a 1x slavnostní „kapitánskou večeři“ • Voda 0,5 l. láhev na osobu a den • Čerstvé ovoce každý den • Profesionální personál na lodi • Každodenní servis v kabině, ložní prádlo a ručníky po dobu jednoho týdne • Manipulace se zavazadly • Wi-Fi zdarma na palubě

Cena nezahrnuje: • Nápoje během jídla a na baru, jídla objednaná extra u palubního kuchaře • Turistická a přístavní taxa 25 EUR/osoba/týden, platí pasažéři v hotovosti na lodi

-

Fotogalerie

-

Video

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

Další možnosti

Lodě kategorie Supreme

Lodě Comfort

I.D.Riva

Mohlo by vás také zajímat