Dovolená na palubě. Na vlnách luxusu.

Accommodadtion

Lodě Comfort

Detailní informace

Vstupte na palubu tříhvězdičkových lodí kategorie Comfort a sledujte po ránu východ slunce stoupajícího z mořské hladiny. Je to nekonečný zážitek. Každý den budete na jiném místě, každý den budete vidět nádherné ostrovy, budete se opalovat a z paluby skákat rovnou do moře.

Charakteristika

Výletní lodě kategorie Comfort mají obdobnou délku jako o lodě o třídu výš. Mají tři paluby, na kterých jsou rozmístěny dvou a třílůžkové kajuty pro hosty, v prostředním podlaží je vždy restaurace. Polovina horní paluby je vyhrazena ke slunění. Z nabízených lodí kategorie Comfort doporučujeme výletní loď Eden vybavenou moderním světlým nábytkem v kombinaci s tmavým dřevem.

-

Ubytování

Výletní lodě kategorie Comfort mají dvou nebo třílůžkové klimatizované kajuty s vlastní koupelnou. Pokoje ve spodních patrech jdoporučujeme pro ty, kteří si rádi přispí a mají rádi v noci ticho. Z horních pokojů jsou zase impozantní výhledy na východ slunce. .

-

Vybavení

Výletní lodě kategorie Comfort mají vlastní samostatné restaurace, ve kterých se podává oběd a terasu na slunění s lehátky.

-

Trasy

Většina výletních lodí kategorie Comfort brázdí moře mezi Splitem a Dubrovníkem, nebo mezi Zadarem a Hvarem. Během plavby můžete navštívit spoustu nádherných míst. Třeba ostrov Bol s vyhlášenou pláží Zlatni rat, ostrov Biševo s unikátní Modrou jeskyní, nebo ostrov Hvar, kde během prázdnin často kotví se svými jachtyami největší filmové a sportovní hvězdy.

-

Fotogalerie

-

Využijte našich kontaktů. Na náš účet.

Naši odborníci na cestování jsou Vám k dispozici k zajištění nevšední dovolené. Kromě zajištění ubytování Vám zarezervují např. soukromý let, zajistí transfer z letiště, stůl v restauraci, vstupenky na koncert, nebo další služby, které budete potřebovat k prožití báječné dovolené. Nechejte se námi opečovávat, zasloužíte si to.

Další možnosti

Lodě kategorie Supreme

Lodě kategorie Superior

I.D.Riva

Mohlo by vás také zajímat